• Reklama

Damska kosmetyczka

Kiedy już zeszczuplejemy, chciałybyśmy jeszcze to i owo poprawić. Tu piszemy, w jaki sposób sobie z tym poradzić.

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez Yuki » marca 1st, 2014, 8:33 pm

ale napisał(a):oo ja tego uzywalam ale 102 chyba i zadowolona bylam ... jasniutki byl :)

Ja 100 mam i za ciemny :swi:
Obrazek
Avatar użytkownika
Yuki

BANITA SICZOWY
 
Posty: 23536
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 12:52 pm

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez ale » marca 1st, 2014, 9:22 pm

Yuki napisał(a):
ale napisał(a):oo ja tego uzywalam ale 102 chyba i zadowolona bylam ... jasniutki byl :)

Ja 100 mam i za ciemny :swi:

hmm ja niby bralam najjasniejszy z palety ale mowie , nie pamietam numeru , jasny bez chyba to byl ... dawno tego nie mialam , dobrze kryl ale ostatnio uzywam lzejszych
yuki ty masz sniezkowa cere :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ale

DUMA SICZY
 
Posty: 119190
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 7:33 am

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez ale » marca 3rd, 2014, 6:53 pm

ooo 101 uzywalam ivory beige z tego max factora :) u nas jasniejszych nie ma :think:
jak ten twoj nowy yuki ?
Obrazek
Avatar użytkownika
ale

DUMA SICZY
 
Posty: 119190
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 7:33 am

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez dietetyczka » kwietnia 17th, 2019, 3:28 pm

Hej :)
W mojej kosmetyczce nie może zabraknąć korektora, pudru, tuszu oraz pomadki ochronnej. Przydadzą się również pędzle do makijażu, dzięki którym stworzymy perfekcyjny makijaż, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje! :)
dietetyczka

PRZYBYSZ
 
Posty: 12
Dołączył(a): kwietnia 17th, 2019, 1:27 pm

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez vitiligocure » maja 25th, 2019, 7:36 am

caroline85 napisał(a):Jestem alergiczką....zawsze mam problem z kosmetykami....
używam tych kosmetyków:
- tusz do rzęs Bourjois volume glamour Ultra curl - nie uczula
- kofeinowy roll on pod oczy Garniera - świetny
- kredki używam z Avonu czarnej ale nie polecam....jestem w trakcie poszukiwań czegoś lepszego
- pomadka perłowa Nivea


https://www.vitiligocure.info/

:super: :rose: :think: :ok:
vitiligocure
 
Posty: 1
Dołączył(a): maja 25th, 2019, 7:18 am

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez ifranowa » listopada 22nd, 2019, 10:13 am

Ja korzystam z serwisu hyaloo.pl. Polecam, mają bardzo faje i efektywne kosmetyki, które faktycznie poprawiły stan mojej skóry, czy zapobiegły wypadaniu włosów po ciąży. :mrgreen:
ifranowa
 
Posty: 3
Dołączył(a): listopada 21st, 2019, 12:45 pm

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez Ullawicka48 » lipca 8th, 2020, 9:34 pm

W mojej znajdują się naturalne kosmetyki do dłoni, które zakupiłam tutaj https://kontigo.com.pl/naturalne/cialo/pielegnacja-dloni-i-stop.html. Bezpieczne dla mojej skóry i przede wszystkim środowiska :brawo:
Ullawicka48
 
Posty: 3
Dołączył(a): lipca 8th, 2020, 9:25 pm

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez Abby » lipca 31st, 2020, 8:17 pm

Do mojej kosmetyczki teraz postanowiłam dołączyć krem Octenicare. Jest to krem pielęgnacyjny i kurujący i można go stosować na odparzenie skóry, blizny, zadrapania, przesuszoną skórę. W różnych sytuacjach się sprawdzi.
Abby

AKTYWNY
 
Posty: 123
Dołączył(a): lipca 26th, 2020, 7:57 am

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez queen » marca 16th, 2021, 8:20 pm

A widzicie, ja również zaczęłam zastanawiać się, co tak naprawdę mogę zrobić dla mojej skóry, żeby była ze mnie zadowolona. I wiecie, na co wpadłam? Na sieć kosmetyków naturalnych Natuo. Oczywiście od razu zostałam wielką fanką takich https://www.natuo.pl/twarz/oczyszczanie ... a/maseczki maseczek. Jestem w nich zakochana. Dla mnie są nietypowe i po prostu piękne. Nie ma to tamto.
queen

ADEPT
 
Posty: 38
Dołączył(a): marca 13th, 2021, 4:03 pm

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez Sara212 » marca 29th, 2021, 10:03 am

Jeżeli szukacie sprawdzonych kosmetyków, to osobiście mogę Wam polecić oferte https://eveline.pl/pielegnacja-twarzy/p ... cja-twarzy. Na stronie znajdziecie najróżniejsze kosmetyki do makijażu, pielęgnacji włosów, twarzy, paznokci i wiele więcej.
Sara212

AKTYWNY
 
Posty: 139
Dołączył(a): marca 25th, 2021, 3:32 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piękne ciało to niemało!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron