• Reklama

Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Miło widzieć, że Pierre Dukan dał inspirację również... innym dietetykom!

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez Finite » czerwca 20th, 2018, 1:13 pm

W przypadku każdej z diet trzeba tak naprawdę uważać, szczególnie jeśli na własną rękę się planuje wszystkie posiłki. Chyba najbezpieczniej jest wybrać dietę w postaci cateringu dietetycznego, bo w tym przypadku wszelkie dania przygotowywane są przez dietetyków. Można więcej o tym poczytać na https://www.wygodnadieta.pl/menu_odchudzanie - według mnie warto.

:)
Finite
 
Posty: 1
Dołączył(a): czerwca 20th, 2018, 1:09 pm

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez dietetyczka » kwietnia 24th, 2019, 2:14 pm

Hej :)
Wiecie może czy istnieje jakaś fajna i skuteczna dieta dla par? Razem z moim mężem chcemy zrzucić kilka zbędnych kilogramów, a taka wspólna dieta, z pewnością byłaby świetną motywacją :D
dietetyczka

PRZYBYSZ
 
Posty: 12
Dołączył(a): kwietnia 17th, 2019, 1:27 pm

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez Abby » października 15th, 2020, 4:57 pm

A czy ktoś z was ma doświadczenie z firmą cateringową? Korzystacie z jakiejś konkretnej? Pytam, ponieważ zastanawiam się, która z tych https://dietly.pl/catering-dietetyczny/tarnowskiegory jest najlepsza? Chciałabym zacząć stosować dietę pudełkową, ponieważ sporo ludzi poleca tego typu rozwiązanie.
Abby

AKTYWNY
 
Posty: 123
Dołączył(a): lipca 26th, 2020, 7:57 am

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez tomek194 » stycznia 12th, 2021, 8:27 pm

Ja ostatnio zacząłem stosować catering dietetyczny od firmy chefbox i jestem zadowolony. Ogólnie długo się zastanawiałem nad tym, bo za moich czasów nie było takich rzeczy :D
Ogólnie wyszło na to, że jest tanio i smacznie, aż jestem w szoku... Najważniejsze, że nie jem już tyle śmieciowego jedzenia, a zacząłem się zdrowo odżywiać ^^
tomek194
 
Posty: 1
Dołączył(a): stycznia 12th, 2021, 8:23 pm

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez bartek123 » stycznia 15th, 2021, 9:13 pm

Ja używam catering dietetyczny warszawa od wykwintnybox.pl i jestem bardzo zadowolony. Jedzenie dobre, syte i stosunkowo tanie.
Korzystam z ich diety pudełkowej już 3 miesiące i na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem również zadowolony z ich czasu dostawy, gdzie zawsze jedzenie jest na czas :D
bartek123
 
Posty: 1
Dołączył(a): stycznia 15th, 2021, 9:10 pm

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez marek31 » lutego 1st, 2021, 11:04 pm

Tydzień temu zacząłem zamawiać diety pudełkowe z catering dietetyczny pruszków garycatering.com
Na razie jest wszystko bardzo smaczne, syte i w dobrej cenie. Ponadto zaoszczędzam dużo czasu nie gotując ^^
marek31
 
Posty: 1
Dołączył(a): lutego 1st, 2021, 11:03 pm

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez olek27 » lutego 3rd, 2021, 8:46 pm

Poleca ktoś sprawdzony catering dietetyczny warszawa?
chefbox, zamawiał ktoś z Was od nich? Mają bardzo fajną ofertę ale szukam opinii! :D

Poszukiwany najlepszy catering dietetyczny, tylko warszawa!
olek27
 
Posty: 1
Dołączył(a): lutego 3rd, 2021, 8:44 pm

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez ola06 » lutego 4th, 2021, 7:01 pm

Najbezpieczniejsza i najsmaczniejsza dieta pudełkowa jest od dietostrefa.com
Ten catering dietetyczny warszawa nigdy od tej pory mnie nie zawiódł a ich jedzenie jest najlepsze!
ola06
 
Posty: 1
Dołączył(a): lutego 4th, 2021, 7:00 pm

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez kamil62 » lutego 8th, 2021, 11:45 am

Polecam wypróbować catering dietetyczny warszawa od bombacatering.pl
Korzystam z ich diety pudełkowej już 2 miesiące i jedzenie zawsze przyjeżdża na czas oraz jest bardzo smaczne!
kamil62
 
Posty: 1
Dołączył(a): lutego 8th, 2021, 11:42 am

Re: Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Postprzez WitekWitek123 » kwietnia 24th, 2021, 7:53 pm

Bardzo polecam catering Kasi Lechańskiej, żadna reklama. Serio, od 3 lat jestem na jej pudełkach, 14kg mniej i od razu utrzymuje się na jednej wadze, a wyglądam tak jak chciałem :D
Self Storage Warszawa - https://przechowalnia24.pl
WitekWitek123
 
Posty: 4
Dołączył(a): kwietnia 24th, 2021, 7:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bezpieczna dieta wysokobiałkowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron