• Reklama

Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

czyli co zrobić, aby się nie zepsuło!

Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez Jim » lipca 28th, 2011, 1:01 pm

Czasem, a nawet często, różne niedyspozycje i dolegliwości przypisujemy skutkom diety: mroczki przed oczami, ukłucie pod żebrem, ból brzucha, osłabienie itd Kiedyś zrzuciłoby się winę na przepracowanie, brak snu i stres, ale teraz zapala się ostrzegawcza lampka. I dobrze, bo warto słuchać swojego organizmu.
Porozmawiajmy o samopoczuciu na diecie, o niepokojących dolegliwościach, o konieczności wykonywania badań w czasie trwania diety i o ich wynikach.
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez Jim » sierpnia 1st, 2011, 3:56 pm

O zdrowym podejściu do diety oraz o tym, jakie badania warto wykonać - PODSTAWOWE INFORMACJE
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez Ruda2108 » października 1st, 2011, 8:18 am

doskonale sie czuję na diecie...ale....
mam teraz kłopoty z włosami i skórą głowy,bałam sie ze moze to działanie uboczne diety ale
byłam u dobrego fachowca...stwierdził co prawda na oko ze to moze byc uczulenie na składnik farby do włosów (zastosowałam faktycznie inną )...
liczę ze wyjdę z tego ....
:kawa:
Avatar użytkownika
Ruda2108

DUMA SICZY
 
Posty: 28441
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 6:35 am

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez ale » października 5th, 2011, 12:14 pm

ja wyraznie mam problemy z koncentracja , pamiec niedomaga i dolki tez lapie czesciej niz zwykle ...
Bylam pewna , ze chudniecie doda mi sil , zobacze swiat w rozowych okularach a tu ...nic takiego sie nie stalo , wrecz przeciwnie :cry:
Maz czesto skarzy sie na moj zapach z ust ...zabki mam ok a potrafie smierdziec zaraz po umyciu i listerinowaniu :sorry:
i zupelnie nie zdaje sobie z tego sprawy ... :cry:
Obrazek
Avatar użytkownika
ale

DUMA SICZY
 
Posty: 119190
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 7:33 am

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez Jim » października 6th, 2011, 2:36 pm

Mnie wypadło więcej (niż zwykle) włosów w czasie pierwszych dwóch faz. Zupełnie bym tego nie zauważyła z dwóch powodów. Mam tyle włosów,że mogłabym obdzielić nimi drugą kobietę (tak twierdzą moje fryzjerki) i nie zauważyłam,żeby mi się czupryna przerzedziła. Po drugie zapuszczam włosy i większe straty widoczne po umyciu głowy wiązałam z tym, że są coraz dłuższe i tylko optycznie wydaje się, że wyciągam ich więcej przy czesaniu.
Ale ostatnio moje włosy zrobiły się niesforne. Winowajcą jest gąszcz nowych włosów o długości ok 7cm. Nigdy nie miałam takiej akcji odrostowej.Nawet fryzjerka się zdziwiła. Czyli jednak trochę ich straciłam, skoro teraz tak na potęgę rosną.
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez ale » października 6th, 2011, 2:41 pm

ja tez mialam wrazenie , ze po wprowadzeniu 3 f moje wzmocnione 1i2 f wlosy lamia sie i wypadaja :dknw:
czyli mam szanse , ze odrosna na 4f ? :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ale

DUMA SICZY
 
Posty: 119190
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 7:33 am

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez Jim » października 6th, 2011, 2:54 pm

Szacując po długości tych nowych włosów, musiały zaczęły odrastać po trzech miesiącach na 3 trzeciej.
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez ale » października 6th, 2011, 2:58 pm

Jim napisał(a):Szacując po długości tych nowych włosów, musiały zaczęły odrastać po trzech miesiącach na 3 trzeciej.

:think: to chyba juz :lol: :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
ale

DUMA SICZY
 
Posty: 119190
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 7:33 am

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez Zarcia » października 6th, 2011, 4:30 pm

ale napisał(a):ja wyraznie mam problemy z koncentracja , pamiec niedomaga i dolki tez lapie czesciej niz zwykle ...
Bylam pewna , ze chudniecie doda mi sil , zobacze swiat w rozowych okularach a tu ...nic takiego sie nie stalo , wrecz przeciwnie :cry:
Maz czesto skarzy sie na moj zapach z ust ...zabki mam ok a potrafie smierdziec zaraz po umyciu i listerinowaniu :sorry:
i zupelnie nie zdaje sobie z tego sprawy ... :cry:


Co do "spadku morale" - to zupełnie normalna rzecz na III - tez tak miałam i własciwie mam ;)
Na I i II czułam się jak na jakims dopalaczu :mrgreen: - miałam przed soba cel do którego dążyłam, potem nagle jakby uszło ze mnie powietrze...

Jeśli chodzi o nieciekawy zapach z ust - tez jest to dla mnie duży problem, najgorzej że sama tego nie czuję.
I tak jak mówisz - nawet po umyciu zębów i wypłukaniu ust mąż zwraca mi uwagę - koszmar! :help:
Staram się na nikogo nie chuchać, ale czasem są sytuacje, że trzeba cos powiedzieć komus, kto jest blisko... :scared:
8 czerwiec 2010 - 25 wrzesień 2010 faza I i II
26.09 - 11.02 Faza III
Od 1 sierpnia 2011 dochudzanie
Mikołaj 2011 - powrót na IV

Ciągle nad Szóstką... :think:
Avatar użytkownika
Zarcia

MODERATOR
 
Posty: 36582
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:25 pm

Re: Samopoczucie na diecie. Coś niepokojącego?

Postprzez ale » października 6th, 2011, 4:43 pm

no wlasnie ...to koszmarny problem ...mam nadzieje , ze na 4f zaniknie skoro 3f nie rozwiazala go :dknw:
Obrazek
Avatar użytkownika
ale

DUMA SICZY
 
Posty: 119190
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 7:33 am

Następna strona

Powrót do Szlachetne zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości