• Reklama

Migrena

czyli co zrobić, aby się nie zepsuło!

Re: Migrena

Postprzez Anyanka » czerwca 16th, 2011, 11:40 pm

Aniu, to proszę oświeć mnie, do jakiego lekarza mogłabym się zgłosić? Do rodzinnego i on orzeknie, czy ewentualnie jakieś badania? A moje bóle głowy własnie nie mają nic wspólnego z @, ani ogólnie cyklem :?
6.05.2013 Start
Obrazek
Cel 1 - dwie szóstki
Cel 2 - BMI w normie
Cel 3 - 55 kg
Cel 4 - utrwalenie!!!
Avatar użytkownika
Anyanka

BYWALEC
 
Posty: 496
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 1:54 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Migrena

Postprzez anqa » czerwca 16th, 2011, 11:58 pm

Anyanka napisał(a):Aniu, to proszę oświeć mnie, do jakiego lekarza mogłabym się zgłosić? Do rodzinnego i on orzeknie, czy ewentualnie jakieś badania? A moje bóle głowy własnie nie mają nic wspólnego z @, ani ogólnie cyklem :?

Jak masz madrego lekarza rodzinnego, to warto pogadać, może będzie mógł Ci coś zaproponować...myślę, ze warto odwiedzić neurologa i może endokrynologa....mnie endokrynolog również bardzo pomógł. Połozył mnie na 4 dni chyba czy 3 ( szczegół) do szpitala i zrobil kompleksowe badania, o których nawet nigdy nie słyszałam....układ hormonalny w te i z powrotem przebadał....polecam.
[url][url=http://www.suwaczki.com/]Obrazek[/url][/url]

Obrazek
anqa

KUCHMISTRZ SICZY
 
Posty: 21228
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 12:08 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Migrena

Postprzez Anyanka » czerwca 17th, 2011, 12:03 am

anqa napisał(a):
Anyanka napisał(a):Aniu, to proszę oświeć mnie, do jakiego lekarza mogłabym się zgłosić? Do rodzinnego i on orzeknie, czy ewentualnie jakieś badania? A moje bóle głowy własnie nie mają nic wspólnego z @, ani ogólnie cyklem :?

Jak masz madrego lekarza rodzinnego, to warto pogadać, może będzie mógł Ci coś zaproponować...myślę, ze warto odwiedzić neurologa i może endokrynologa....mnie endokrynolog również bardzo pomógł. Połozył mnie na 4 dni chyba czy 3 ( szczegół) do szpitala i zrobil kompleksowe badania, o których nawet nigdy nie słyszałam....układ hormonalny w te i z powrotem przebadał....polecam.

ee, to ja się chyba przemęczę z tymi bólami :P
jak słyszę o takich ilościach lekarzy, to mi słabiej ;)
a tak serio, pewnie się wybiorę, jak mnie przypili i albo się przestraszę, albo złapie mnie straszny atak tego czegoś, co może być migreną.
6.05.2013 Start
Obrazek
Cel 1 - dwie szóstki
Cel 2 - BMI w normie
Cel 3 - 55 kg
Cel 4 - utrwalenie!!!
Avatar użytkownika
Anyanka

BYWALEC
 
Posty: 496
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 1:54 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Migrena

Postprzez anqa » czerwca 17th, 2011, 12:07 am

Anyanka napisał(a):
anqa napisał(a):
Anyanka napisał(a):Aniu, to proszę oświeć mnie, do jakiego lekarza mogłabym się zgłosić? Do rodzinnego i on orzeknie, czy ewentualnie jakieś badania? A moje bóle głowy własnie nie mają nic wspólnego z @, ani ogólnie cyklem :?

Jak masz madrego lekarza rodzinnego, to warto pogadać, może będzie mógł Ci coś zaproponować...myślę, ze warto odwiedzić neurologa i może endokrynologa....mnie endokrynolog również bardzo pomógł. Połozył mnie na 4 dni chyba czy 3 ( szczegół) do szpitala i zrobil kompleksowe badania, o których nawet nigdy nie słyszałam....układ hormonalny w te i z powrotem przebadał....polecam.

ee, to ja się chyba przemęczę z tymi bólami :P
jak słyszę o takich ilościach lekarzy, to mi słabiej ;)
a tak serio, pewnie się wybiorę, jak mnie przypili i albo się przestraszę, albo złapie mnie straszny atak tego czegoś, co może być migreną.

Nie ma co zwlekać....nie odkładaj tego na później. Wiem jak to jest...a nie boli, to nie idę- właśnie idź i zrób z tym porządek póki dolegliwości nie są zaawansowne...Ja tak robię, a przynajmniej staram się, by później nie usłyszec przypadkiem, że: za późno przyszłam, albo: gdyby pani wcześniej zaczęła się leczyć....
[url][url=http://www.suwaczki.com/]Obrazek[/url][/url]

Obrazek
anqa

KUCHMISTRZ SICZY
 
Posty: 21228
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 12:08 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Migrena

Postprzez fasolkowa » lipca 14th, 2012, 11:11 am

Mam migreny
Mój brat tez
Jest coraz gorzej
Najczęściej podczas @
Budzę ię rano i wiem ,ze sie zaczyna
:wall:
Trwa 2-3 dni Indie dam rady nic robić , co wymaga skupienia i może byc niebezpieczne
Np nie siadam za kierownicę
Nie znoszę wtedy żadnych zapachów ( kosmetyki i jedzenie)
Światła , dźwięków
Leki czasem pomagają , ale rzadko- cinia czy jakos tak na początku działała , i aspiryne migrenowa
Potem juz nie
Leże w ciszy w ciemnym pokoju i cierpię
Nie mogę gryzc , bo jak ściskam szczęki to mam wrażenie , ze druga strona zębów wbija mi sie w mózg
No i piasek pod powiekami,
Drażni mnie wszystko , muszę śpiąć włosy , zdjąć kolczyki ,pierścionki ,zegarek , czasem nawet biustonosz

Ostatnio często łupie mnie za oczami
A ze tato choruje na jaskre , mam zrobic badania w kierunku jaskry ,
I jeszcze mi zalecono tomografie
Muszę sie za to zabrać
A najgorsze , ze jeden z moich synów tez zaczyna mieć napady migreny , ten co chorował na padaczkę
:rekin:
Avatar użytkownika
fasolkowa

BANITA SICZOWY
 
Posty: 31305
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 9:45 pm
Lokalizacja: z widokiem na Krk

Re: Migrena

Postprzez anqa » lipca 15th, 2012, 1:29 am

No to Fasolko nie czekaj tylko działaj czym prędzej.....synka obserwuj....... :heart:
[url][url=http://www.suwaczki.com/]Obrazek[/url][/url]

Obrazek
anqa

KUCHMISTRZ SICZY
 
Posty: 21228
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 12:08 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Migrena

Postprzez Jim » lipca 15th, 2012, 11:55 pm

Fasolko, to co piszesz to jakiś horror, nawet nie potrafię sobie tego bólu wyobrazić.
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: Migrena

Postprzez fasolkowa » lipca 16th, 2012, 6:46 am

Nie życzę nikomu migreny :)
Wkrótce @ oby bez :wall:
:rekin:
Avatar użytkownika
fasolkowa

BANITA SICZOWY
 
Posty: 31305
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 9:45 pm
Lokalizacja: z widokiem na Krk

Re: Migrena

Postprzez Ruda2108 » lipca 16th, 2012, 6:49 am

współczuję Ci ....
:kawa:
Avatar użytkownika
Ruda2108

DUMA SICZY
 
Posty: 28441
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 6:35 am


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szlachetne zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron