• Reklama

Jedzmy zdrowo

czyli co zrobić, aby się nie zepsuło!

Jedzmy zdrowo

Postprzez E-Day » stycznia 18th, 2012, 8:23 pm

TU, poczytajcie.
Dukan pisał o dobroczynnym działaniu ryb niemal regularnym trzynastozgłoskowcem. Nawet na tłuste ryby nam pozwolił. Tutaj napisali, jak możemy pozytywnie wpłynąć na przyszłe pokolenia. Wiem, że niektóre Dukanki macierzyństwo mają w planach... może je to zainteresuje.
Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych
Stendhal
Avatar użytkownika
E-Day

ADMINISTRATOR
 
Posty: 7819
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 7:10 pm
Lokalizacja: Mikołów

Re: Jedzmy zdrowo

Postprzez todarek12 » stycznia 28th, 2021, 11:49 am

Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem będą taśmy polipropylenowe sklep. Są bardzo mocne i wytrzymałe, idealne w takim przypadku.
todarek12
 
Posty: 5
Dołączył(a): stycznia 26th, 2021, 10:50 am

Re: Jedzmy zdrowo

Postprzez anastazja » listopada 3rd, 2021, 1:31 pm

Muszę przyznać, że akurat także staram się jeść zdrowo na co dzień. Ostatnio zresztą miałam okazję znaleźć świetny przepis, który postanowiłam sprawdzić. Zakupiłam wszystkie potrzebne składniki i zaczęłam prace. Wszystko szło dobrze, jednak do pewnego momentu. Niestety zapomniałam się i dotknęłam gołą ręką gorącą blachę. Nie muszę chyba dodawać, że oparzenie było gotowe? Od razu wsadziłam rękę pod letnią wodę, tak jak radzą. Niestety pomogło tylko trochę. Ręka cały czas bolała. Z pomocą przyszedł mój chłopak, który jest ratownikiem i cały czas nosi ze sobą apteczkę. Miał w niej także żel przyśpieszający gojenie oparzeń od Help4Skin. Bardzo mi wówczas pomógł. Ta sytuacja nauczyła mnie dwóch rzeczy. Po pierwsze trzeba bardziej uważać, jak coś się robi w kuchni. Po drugie, że należy mieć w domu dobrze wyposażoną apteczkę. W końcu naprawdę niewiele trzeba, aby zdarzyło się takie oparzenie. Tak przy okazji, macie jakieś dobre przepisy? Chętnie spróbowałabym jakiś nowych pyszności. Teraz będę bardziej uważać:)
anastazja

PRZYBYSZ
 
Posty: 12
Dołączył(a): czerwca 24th, 2021, 9:13 am






Re: Jedzmy zdrowo

Postprzez wildwill » grudnia 2nd, 2022, 6:25 pm

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemhttp://offsetholder.ruolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationhttp://redemptionvalue.rureducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wildwill

BANITA SICZOWY
 
Posty: 230014
Dołączył(a): maja 1st, 2022, 8:20 am


Następna strona

Powrót do Szlachetne zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości