• Reklama

Domowe SPA

Kiedy już zeszczuplejemy, chciałybyśmy jeszcze to i owo poprawić. Tu piszemy, w jaki sposób sobie z tym poradzić.

Re: Domowe SPA

Postprzez pilateska » października 1st, 2012, 2:36 pm

Dzięki Beata :mrgreen: właśnie wyszłam z kąpieli z olejkiem herbacianym i do szamponu wlałam ostatnie kropelki, muszę kupić go ponownie :tak:
A peeling z kawy też robiłam, bez cynamonu. Syf w łazience ciut mnie zniechęcał :swi:
6 lat po Diecie Dukana Obrazek
od września 2017 - 2xME
Avatar użytkownika
pilateska

BANITA SICZOWY
 
Posty: 30430
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 11:54 am

Re: Domowe SPA

Postprzez pilateska » października 1st, 2012, 10:27 pm

w temacie olejku - w aldi będzie od 10.10 :haha: tylko ciekawe czy prawdziwy, 100% :think:
http://www.aldi.pl/aldi_od_srody_1010_4 ... _1596.html
6 lat po Diecie Dukana Obrazek
od września 2017 - 2xME
Avatar użytkownika
pilateska

BANITA SICZOWY
 
Posty: 30430
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 11:54 am

Re: Domowe SPA

Postprzez Zarcia » października 1st, 2012, 10:34 pm

Co do olejku - od lat wierzę w jego "cudowne" własciwości, kupowalam go początkowo za fortune w sprzedazy bezpośredniej, oryginalny australijski.

Teraz nabywam po prostu w aptece.
Naprawde warto miec go zawsze pod ręką - sprawdza się wspaniale jako środek dezynfekujący, przyspieszający gojenie, przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy.
Rewelacyjnie leczy np zagrzybione paznokcie - kupowalam drogie preparaty, a dopiero olejek pomógł.
Mozna nim potraktowac ukąszenia owadów, trudno gojące się rany, wypryski, zastosowań jest mnóstwo.
Zawsze zabieram go ze soba na wakacje ;)
8 czerwiec 2010 - 25 wrzesień 2010 faza I i II
26.09 - 11.02 Faza III
Od 1 sierpnia 2011 dochudzanie
Mikołaj 2011 - powrót na IV

Ciągle nad Szóstką... :think:
Avatar użytkownika
Zarcia

MODERATOR
 
Posty: 36582
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:25 pm

Re: Domowe SPA

Postprzez ale » października 3rd, 2012, 5:11 pm

Zrobilam sobie domowe spa :dnc:
peeling z kawy brudzi strasznie ale WARTO ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ale

DUMA SICZY
 
Posty: 119190
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 7:33 am

Re: Domowe SPA

Postprzez E-Day » lutego 20th, 2013, 10:02 pm

...robimy tak:
do szklanej lub ceramicznej miseczki wsypujemy 8 g glinki (w zależności od rodzaju cery, potrzeb, gustu i fazy księżyca wybieramy spomiędzy glinki białej, czerwonej, zielonej, brązowej, ghassoul, rhassoul...), dolewamy 8 - 10 g wody różanej (hydrolat), możemy dodać innych składników pielęgnacyjnych (np. parę kropel olejku arganowego, kwasu hialuronowego, soku z cytryny - co komu pasuje), mieszamy drewnianą łyżeczką lub patyczkiem. Mazidło nakładamy na oczyszczoną twarz, relaksujemy się ze 20 minut (można dłużej) i delikatnie zmywamy twarz ciepłą wodą. Nie wpadamy w panikę, jeśli cera bezpośrednio po zabiegu jest zaczerwieniona. Może niekorzystnie wyglądać. Zamiast paniki nawilżamy cerę dobrym tonikiem (u mnie - woda różana) i potem delikatnym kremem nawilżającym.
Maskę najbardziej lubię w kąpieli, do której sobie nakapię olejku różanego :)

PS. te wszystkie magiczne składniki nabyłam na Allegro bez większych problemów...
Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych
Stendhal
Avatar użytkownika
E-Day

ADMINISTRATOR
 
Posty: 7819
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 7:10 pm
Lokalizacja: Mikołów

Re: Domowe SPA

Postprzez dietetyczka » czerwca 24th, 2019, 1:53 pm

Hej :)
A słyszeliście coś o zabiegu regeneration absolue selvert thermal? Moja znajoma mówiła mi, że daje on świetne efekty, poprawiając teksturę skóry, przywracając jej młodzieńczy wygląd oraz blask. Jeśli korzystałyście z tego zabiegu, to będę wdzięczna za wszelkie informacje! :)
dietetyczka

PRZYBYSZ
 
Posty: 12
Dołączył(a): kwietnia 17th, 2019, 1:27 pm

Re: Domowe SPA

Postprzez tadek33332ww » lipca 28th, 2021, 7:31 am

Z tego wątku naprawdę dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji. Na pewno dużo osób wejdzie do tego wątku.

_________________________________________________________________________________________
zaproszenia ślubne glamour
tadek33332ww
 
Posty: 5
Dołączył(a): lipca 28th, 2021, 7:25 am

Re: Domowe SPA

Postprzez ikornel275 » sierpnia 24th, 2021, 9:10 pm

Takie domowe SPA to super rozwiązanie. czasem trzeba sobie dogodzić i o siebie dodatkowo zadbać.



______________________________________________________________________________
sztukateria elewacyjna
ikornel275

ADEPT
 
Posty: 36
Dołączył(a): lipca 28th, 2021, 11:54 am

Re: Domowe SPA

Postprzez rahulvermabarbe » grudnia 8th, 2021, 1:30 pm

These are the best methods to integrate twitch activate to various devices. It will enable you and your users to gain knowledge about how to fix and adjust different devices.
twitch.tv activate
rahulvermabarbe

ADEPT
 
Posty: 29
Dołączył(a): grudnia 7th, 2021, 11:27 am


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piękne ciało to niemało!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron