• Reklama

Skóra i biust

Kiedy już zeszczuplejemy, chciałybyśmy jeszcze to i owo poprawić. Tu piszemy, w jaki sposób sobie z tym poradzić.

Re: Skóra i biust

Postprzez mru » grudnia 13th, 2011, 3:57 pm

na biust polecam http://www.eveline.eu/product/id/1289.S ... SH-UP.html - to tak żeby zadziałać "od środka". poza tym oczywiście PERFEKCYJNIE dobrany stanik! ja pół życia nosiłam standardowe 75-80B... od kilku miesięcy noszę wreszcie porządnie dobrane staniki i różnica jest ewidentna. bo nie mam żadnego 75B, ale 70D, a w niektórych modelach (np. bardotki) 65E :D
tak jak dziewczyny pisały, w prawidłowo dobranym staniku biust układa się i wygląda zdecydowanie inaczej i prawdą jest, że po jakimś czasie traktowania cyców z należytym szacunkiem i troską, wygląd biustu (kształt, ułożenie) serio się poprawia :)
mru
 

Re: Skóra i biust

Postprzez Ruda2108 » grudnia 19th, 2011, 11:29 pm

efektów chyba nie było bo brakuje znaków na ziemi i niebie :)

ja mam duzy biust i uzywam ogólnych kosmetyków co ciała no i basenowy aerobik :)
:kawa:
Avatar użytkownika
Ruda2108

DUMA SICZY
 
Posty: 28441
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 6:35 am

Re: Skóra i biust

Postprzez misiurysiu » lutego 8th, 2012, 6:44 pm

Skoro tutaj o skórze mowa to przeklejam i tu
Słuchajcie, mam problem :( bo jeśli kot mnie ugryzie czy podrapie czy chociaż wbije pazura, od razu na nogach mam uczulenie, które cholernie swędzi.
W nocy drapałam się bez opamiętania, a potem jak sie denerwowałam, to drapałam :( mama powiedziała, że zamalujemy albo jakimś pudrem albo czymś wiecie żeby nie bylo widać. Smaruje fenistilem na rany no i schodziło, ale ja znowu swoje :wall:
Czy wiecie czym te rany posmarować ? tylko puder pozostaje ? :help:
Avatar użytkownika
misiurysiu

BANITA SICZOWY
 
Posty: 7710
Dołączył(a): czerwca 18th, 2011, 3:06 pm
Lokalizacja: Londyn/małopolska ;-)

Re: Skóra i biust

Postprzez Ally » lutego 8th, 2012, 7:00 pm

misiurysiu napisał(a):Skoro tutaj o skórze mowa to przeklejam i tu
Słuchajcie, mam problem :( bo jeśli kot mnie ugryzie czy podrapie czy chociaż wbije pazura, od razu na nogach mam uczulenie, które cholernie swędzi.
W nocy drapałam się bez opamiętania, a potem jak sie denerwowałam, to drapałam :( mama powiedziała, że zamalujemy albo jakimś pudrem albo czymś wiecie żeby nie bylo widać. Smaruje fenistilem na rany no i schodziło, ale ja znowu swoje :wall:
Czy wiecie czym te rany posmarować ? tylko puder pozostaje ? :help:

odpowiedziałam na pogaduchach.
U nas na suchą, popękana skórę i jako środek łagodzący swędzenie sprawdził się ten krem:
http://www.i-apteka.pl/product-pol-1719 ... -75ml.html
"Lepiej żeby mnie nienawidzili, takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."

***start: 95 kg ***cel: 65 kg ***IV faza od 18.11.2011***
Avatar użytkownika
Ally

BANITA SICZOWY
 
Posty: 13998
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 10:42 pm

Re: Skóra i biust

Postprzez Jim » maja 25th, 2012, 5:48 pm

Byłyście może kiedyś u brafitterki? Ja przyglądałam się jak brafitterka dobierała biustonosz mojej siostrze. Byłam pod wrażeniem, biust wyglądał fajnie. Ale jedna rzecz mnie zdziwiła. Kobieta dobierała jej staniki, które pod biustem mocno ja ściskały w obwodzie, do tego stopnia, że z boku robiły jej się spore fałdy, widoczne nawet pod niezbyt obcisłym t-shirtem. Brafitterka mówiła, że to normalne, ze jeśli będzie wybierała te fałdy do miseczek, to one znikną po kilku tygodniach lub miesiącach... Nie przekonuje mnie to jakoś. Owszem biust wyglądał świetnie, ale te fałdy na szczupłej dziewczynie?
Miałam wielka ochotę iść do niej, ale ta wizyta mnie zniechęciła. Zastanawiam się czy trafiłyśmy na kiepską brafitterkę, czy po prostu na takich poradach więcej skorzystają kobiety z większym biustem, którym trudniej jest dobrać dobry stanik :think:
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: Skóra i biust

Postprzez Gosiasamosia » maja 25th, 2012, 6:06 pm

hmmm... :think:
dobry temat. Od kilku tygodni się zastanawiam nad udaniem się do
tej babki, ale chyba jednak odpuszczę, bo w tym co piszesz chyba sporo prawdy jest.
Widziałam jak Trini & Susanah dobierają staniki i jeszcze jeden program był taki
"Jak pięknie wyglądać nago" i tam również w ten sposób to wyglądało -
biust wyglądał pięknie, ale fałdy strasznie :down: .
Przy moim stopniu zakompleksienia i obsesji na punkcie fałdek coś takiego zupełnie odpada.
ĆWICZENIA
Obrazek

IV faza od 24 stycznia 2011
Avatar użytkownika
Gosiasamosia

BANITA SICZOWY
 
Posty: 12112
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 9:28 pm

Re: Skóra i biust

Postprzez Jim » maja 25th, 2012, 7:34 pm

Okazało się w ogóle, że źle kupuje sobie biustonosze. Przymierzając nowy biustonosz trzeba zapiąć go na pierwszą zapinkę, ma być lekko ciasny pod biustem. Z czasem się rozciąga i wtedy używa się dalszych zapinek.
Ja robiłam odwrotnie, dobierałam stanik tak, żeby zapiąć się na ostatnią.
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: Skóra i biust

Postprzez mary74 » maja 26th, 2012, 7:08 am

http://stanikomania.blox.pl/html
to jest blog o pięknej bieliźnie dla mało i dużo cycatych :)
Są na min linki do forów o biustach i stanikach itp. Polecam go można się naprawdę wiele nowości dowiedzieć.
Avatar użytkownika
mary74

BANITA
 
Posty: 1895
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 10:55 am

Re: Skóra i biust

Postprzez mary74 » maja 26th, 2012, 7:12 am

Avatar użytkownika
mary74

BANITA
 
Posty: 1895
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 10:55 am

Re: Skóra i biust

Postprzez pilateska » maja 26th, 2012, 7:28 am

Byłam u brafitterki z moją mamą. Było to jakiś rok temu, kiedy przeszłyśmy na 3 fazę. Mama ma duży, obwisły biust i liczyłam, że w końcu uda jej się zrobić z nim porządek... Niestety, wyglądało to fatalnie. Robiły jej się potworne fałdy na plecach i (uwaga!) pod pachami... Mama zrezygnowała, przymierzyła tych biustonoszy chyba z 20 i w żadnym nie wyglądała dobrze.
6 lat po Diecie Dukana Obrazek
od września 2017 - 2xME
Avatar użytkownika
pilateska

BANITA SICZOWY
 
Posty: 30430
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 11:54 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piękne ciało to niemało!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości