• Reklama

Damska kosmetyczka

Kiedy już zeszczuplejemy, chciałybyśmy jeszcze to i owo poprawić. Tu piszemy, w jaki sposób sobie z tym poradzić.

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez anastazja » czerwca 24th, 2021, 9:20 am

Moja kosmetyczka, jest pełna różności. Poza tym ciągle dokładam coś nowego do niej. To dlatego, że jak zaglądam do https://www.ezebra.pl/ sklepów z kosmetykami online, to ciągle widzę coś nowego i muszę to spróbować. Tak w ogóle moim ostatnim odkryciem, który trafił do kosmetyczki, jest krem, który nie tylko ujednolica koloryt cery, ale także nawilża oraz wygładza. Co ważne, zapewnia też ochronę przed szkodliwym promieniowaniem. Polecam sprawdzić ten krem, jeżeli jeszcze nie miałyście okazji.
anastazja

PRZYBYSZ
 
Posty: 12
Dołączył(a): czerwca 24th, 2021, 9:13 am

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez stanbara » lipca 5th, 2021, 11:58 am

W mojej kosmetyczce też wiele kosmetyków. Zawsze mam krem do rąk puder i tusz do rzęs . Inne kosmetyki również ale też tych trzech sie nie obejdzie. :lol:
stanbara
 
Posty: 5
Dołączył(a): lipca 5th, 2021, 11:52 am

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez Abby » lipca 18th, 2021, 9:34 am

Ja też musze mieć dobrze wyposażoną kosmetyczkę... Uwielbiam kosmetyki i mogę mieć ich multum. Teraz chce zrobić zakupy kosmetyków Avon https://konsultantka.pl/produkty/ , ponieważ dawno tam nie zaglądałam a przecież też mają bardzo dobre produkty. Także na pewno coś wpadnie w oko :).
Abby

AKTYWNY
 
Posty: 123
Dołączył(a): lipca 26th, 2020, 7:57 am

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez ikornel275 » lipca 28th, 2021, 11:56 am

Ja teraz to głównie korzystam z naturalnych kosmetyków. Moja skóra stała się bardzo wymagająca.
ikornel275

ADEPT
 
Posty: 36
Dołączył(a): lipca 28th, 2021, 11:54 am

Re: Damska kosmetyczka

Postprzez hylia7044 » grudnia 9th, 2021, 1:10 pm

W damskiej kosmetyczce to można znaleźć wszystko. Każdy o wie ;) Tak samo jak w torebce. Co trzeba tam zawsze się znajdzie

_______________________________________
Klinika medycyny estetycznej wrocław
hylia7044

PRZYBYSZ
 
Posty: 13
Dołączył(a): grudnia 2nd, 2021, 1:05 pm


Re: Damska kosmetyczka

Postprzez taxiaster » marca 26th, 2022, 4:08 pm

Polecam serdecznie Taxi Świnna
taxiaster
 
Posty: 4
Dołączył(a): marca 22nd, 2022, 4:47 pm


Re: Damska kosmetyczka

Postprzez wildwill » maja 29th, 2022, 10:14 pm

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wildwill

BANITA SICZOWY
 
Posty: 230014
Dołączył(a): maja 1st, 2022, 8:20 am


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piękne ciało to niemało!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości