• Reklama

problem pękających naczynek

Kiedy już zeszczuplejemy, chciałybyśmy jeszcze to i owo poprawić. Tu piszemy, w jaki sposób sobie z tym poradzić.

problem pękających naczynek

Postprzez Jim » czerwca 22nd, 2011, 6:00 pm

Dziewczyny, czy któraś z Was zna dobry preparat na pękające naczynka? Zastanawiam się, czy jest w ogóle coś, pomijając laser,co likwiduje popękane naczynka, lub chociaż zmniejsza ich widoczność.
Wiem,że ważna jest profilaktyka - unikanie wysokich temperatur (sauna, słońce, solarium, gorące kąpiele), unikanie alkoholu, bo to powoduje rozszerzanie się naczyń.
Ale co zrobić z tym, co już jest?
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: problem pękających naczynek

Postprzez Fruzia Skarpeta » czerwca 23rd, 2011, 1:14 pm

nie ma nic, co cofnie popekane naczynka - moze jedynie je wzmocnic - takie jest moje zdanie, a swego czasu probowalam wieeelu kosmetykow ;)
Fruzia Skarpeta
 

Re: problem pękających naczynek

Postprzez Jim » czerwca 23rd, 2011, 3:28 pm

A możesz polecić coś na wzmocnienie? Albo przestrzec, czego na pewno nie warto kupować?
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: problem pękających naczynek

Postprzez śliwka » czerwca 25th, 2011, 2:50 pm

Izka osobiście nie mam problemu z pękającymi naczynkami, ale problem znam, moja mama dość długo z tym walczy, stosowała dużo preparatów, od jakiegoś czasu stosuje Avene Diroseal ok.3,5 m-ca i jest zadowolona, co więcej naczynka rzeczywiście są mniej widoczne, jakby bledsze. Krem kosztuje w granicach 60-70 zł, ale podobno jest dośc wydajny, mama cały czas stosuje jedną i tą samą tubkę. Pewnie to sprawa indywidualna, każda skóra reaguje inaczej, ale warto próbować,
Tak wyglada ten krem:
Obrazek
Przy problemach ze skórą naczynkową ważne jest stosowanie filtrów ochrnnych, zwłaszcza teraz, latem kiedy słonka nie brak.
Obrazek Obrazek
I FAZA 6.01.2011 - 12.01.2011 2,8 kg
II FAZA 13.01.2011 - 23.12.2011 1/1
III FAZA 24.12.2011 -
marzy mi się 75 kg, pomarzyć dobra rzecz ;)
Avatar użytkownika
śliwka

DUMA SICZY
 
Posty: 1836
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 11:29 am
Lokalizacja: Piernikowo :P

Re: problem pękających naczynek

Postprzez KoAlcia » lipca 12th, 2011, 2:54 pm

Pani w aptece powiedziala mi ze na pękające naczynka najlepsza jest "rutyna" zawarta m.in w rutinoscorbinie czy acoruticalu
nalezy brac 3 razy dziennie po jednej tabletce przez okolo dwa, trzy miesiace
jestem w trakcie kuracji, wypowiem sie czy dziala jak ją zakoncze :mrgreen:
Obrazek
KoAlcia

ADEPT
 
Posty: 78
Dołączył(a): czerwca 17th, 2011, 1:48 pm

Re: problem pękających naczynek

Postprzez Jim » lipca 13th, 2011, 12:09 pm

Rutyna... ciekawa jestem efektów, czy to w ogóle będzie do zaobserwowania. No i co co po takiej kuracji, trzeba ją powtórzyć po jakimś czasie?
Ja niestety mam taką przypadłość,że nie umiem systematycznie nic łykać... dwa tygodnie to max, potem to umiera śmiercią naturalną.
KoAlciu, daj znać po kuracji :)

Śliweczko, dzięki za polecenie kremu, rozejrzę się w aptekach za nim.
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: problem pękających naczynek

Postprzez agik74 » lipca 13th, 2011, 12:27 pm

Ja biorę od kilku lat codziennie po 1 tabletce rutinoscorbin,efektów pozytywnych nie widzę a naczynek mam mnóstwo.
agik74

ADEPT
 
Posty: 47
Dołączył(a): czerwca 20th, 2011, 8:45 am

Re: problem pękających naczynek

Postprzez KoAlcia » lipca 13th, 2011, 2:12 pm

Może jedna to za mało? podobno trzeba brac te minimum 3
Obrazek
KoAlcia

ADEPT
 
Posty: 78
Dołączył(a): czerwca 17th, 2011, 1:48 pm

Re: problem pękających naczynek

Postprzez Lady_Dukan » września 17th, 2011, 9:31 am

Ja również nie mam problemu z naczynkami ale mam bezpośrednią styczność z tym problemem i jak ktoś wyżej napisał kremami nie da się usunąć popękanych naczynek a jedynie wzmocnić ściany żylne ale to pierwszy i bardzo ważny krok aby zabieg laserem był skuteczny. Jak wyżej- bardzo dobry jest diroseal z Avene i jeszcze jeden bardzo fajny i wydajny krem http://www.echemist.co.uk/productmedia/ ... L-Rich.jpg , na allegro bywa w całkiem przystępnej cenie. Do tego zestawu przydadzą się jakieś tabletki, zazwyczaj dermatolog przepisuje jakieś na receptę na uspokojenie, które stosuje się między innymi w leczeniu depresji i nerwicy- zmniejszają one ciśnienie.
I FAZA: 19.09.2010r - z 68,2kg na 57,5kg
I FAZA : 31.08.2011r - zaczynam po raz drugi
Obrazek
Avatar użytkownika
Lady_Dukan

ADEPT
 
Posty: 43
Dołączył(a): września 2nd, 2011, 10:22 pm

Re: problem pękających naczynek

Postprzez Jim » września 22nd, 2011, 12:53 pm

Lady_Dukan napisał(a): Do tego zestawu przydadzą się jakieś tabletki, zazwyczaj dermatolog przepisuje jakieś na receptę na uspokojenie, które stosuje się między innymi w leczeniu depresji i nerwicy- zmniejszają one ciśnienie.


:shock:

Przez takim rozwiązaniami bronię się rekami i nogami. Faszerowanie się lekami i to na depresję i nerwicę? Nie, dziękuję.
Wole mieć nogi we wzorki.
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Następna strona

Powrót do Piękne ciało to niemało!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości