• Reklama

Domowe SPA

Kiedy już zeszczuplejemy, chciałybyśmy jeszcze to i owo poprawić. Tu piszemy, w jaki sposób sobie z tym poradzić.

Re: Domowe SPA

Postprzez pilateska » października 1st, 2012, 2:36 pm

Dzięki Beata :mrgreen: właśnie wyszłam z kąpieli z olejkiem herbacianym i do szamponu wlałam ostatnie kropelki, muszę kupić go ponownie :tak:
A peeling z kawy też robiłam, bez cynamonu. Syf w łazience ciut mnie zniechęcał :swi:
6 lat po Diecie Dukana Obrazek
od września 2017 - 2xME
pilateska

BANITA SICZOWY

Postprzez pilateska » października 1st, 2012, 10:27 pm

w temacie olejku - w aldi będzie od 10.10 :haha: tylko ciekawe czy prawdziwy, 100% :think:
http://www.aldi.pl/aldi_od_srody_1010_4 ... _1596.html
6 lat po Diecie Dukana Obrazek
od września 2017 - 2xME
pilateska

BANITA SICZOWY

Postprzez Zarcia » października 1st, 2012, 10:34 pm

Co do olejku - od lat wierzę w jego "cudowne" własciwości, kupowalam go początkowo za fortune w sprzedazy bezpośredniej, oryginalny australijski.

Teraz nabywam po prostu w aptece.
Naprawde warto miec go zawsze pod ręką - sprawdza się wspaniale jako środek dezynfekujący, przyspieszający gojenie, przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy.
Rewelacyjnie leczy np zagrzybione paznokcie - kupowalam drogie preparaty, a dopiero olejek pomógł.
Mozna nim potraktowac ukąszenia owadów, trudno gojące się rany, wypryski, zastosowań jest mnóstwo.
Zawsze zabieram go ze soba na wakacje ;)
8 czerwiec 2010 - 25 wrzesień 2010 faza I i II
26.09 - 11.02 Faza III
Od 1 sierpnia 2011 dochudzanie
Mikołaj 2011 - powrót na IV

Ciągle nad Szóstką... :think:
Zarcia

MODERATOR

Postprzez ale » października 3rd, 2012, 5:11 pm

Zrobilam sobie domowe spa :dnc:
peeling z kawy brudzi strasznie ale WARTO ;)
Obrazek
ale

DUMA SICZY

Postprzez E-Day » lutego 20th, 2013, 10:02 pm

...robimy tak:
do szklanej lub ceramicznej miseczki wsypujemy 8 g glinki (w zależności od rodzaju cery, potrzeb, gustu i fazy księżyca wybieramy spomiędzy glinki białej, czerwonej, zielonej, brązowej, ghassoul, rhassoul...), dolewamy 8 - 10 g wody różanej (hydrolat), możemy dodać innych składników pielęgnacyjnych (np. parę kropel olejku arganowego, kwasu hialuronowego, soku z cytryny - co komu pasuje), mieszamy drewnianą łyżeczką lub patyczkiem. Mazidło nakładamy na oczyszczoną twarz, relaksujemy się ze 20 minut (można dłużej) i delikatnie zmywamy twarz ciepłą wodą. Nie wpadamy w panikę, jeśli cera bezpośrednio po zabiegu jest zaczerwieniona. Może niekorzystnie wyglądać. Zamiast paniki nawilżamy cerę dobrym tonikiem (u mnie - woda różana) i potem delikatnym kremem nawilżającym.
Maskę najbardziej lubię w kąpieli, do której sobie nakapię olejku różanego :)

PS. te wszystkie magiczne składniki nabyłam na Allegro bez większych problemów...
Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych
Stendhal
E-Day

ADMINISTRATOR

Postprzez dietetyczka » czerwca 24th, 2019, 1:53 pm

Hej :)
A słyszeliście coś o zabiegu regeneration absolue selvert thermal? Moja znajoma mówiła mi, że daje on świetne efekty, poprawiając teksturę skóry, przywracając jej młodzieńczy wygląd oraz blask. Jeśli korzystałyście z tego zabiegu, to będę wdzięczna za wszelkie informacje! :)
dietetyczka

Poprzednia strona

Powrót do Piękne ciało to niemało!