• Reklama

Kącik przyszłej mamy

Tu piszemy o dzieciach - i tych oczekiwanych, i tych jak najbardziej realnych. Radości, problemy, rozterki i pytania. Wszystko związane z dziećmi, co nas nurtuje, wkurza i cieszy.

Kącik przyszłej mamy

Postprzez Ally » czerwca 2nd, 2012, 4:41 pm

Mały, cichy kącik na radości i niepokoje w czasie oczekiwania na maluszka.

Czeka na Agatkę. I może jeszcze na kogoś... ;)

Może porozmawiamy tez o planowaniu dzieci, połączeniu diety z czasem ciąży.
"Lepiej żeby mnie nienawidzili, takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."

***start: 95 kg ***cel: 65 kg ***IV faza od 18.11.2011***
Avatar użytkownika
Ally

BANITA SICZOWY
 
Posty: 13998
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 10:42 pm

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez Agi » czerwca 2nd, 2012, 7:05 pm

Ooooo super wątek :ok:
Proponuje dodać do tytułu młodej mamy albo niedoswiadczonej mamy co o tym myślicie, myślisz??? :think:
Obrazek
Agi

BANITA SICZOWY
 
Posty: 2233
Dołączył(a): czerwca 21st, 2011, 3:50 pm

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez Ally » czerwca 2nd, 2012, 7:25 pm

Agi napisał(a):Ooooo super wątek :ok:
Proponuje dodać do tytułu młodej mamy albo niedoswiadczonej mamy co o tym myślicie, myślisz??? :think:

tzn. ? Napisz jaki chciałbyś widziec tytuł :tak:

Przyszła mama nie zawsze jest młodą mamą, prawda? ;)
Ja czasem myślę, że chciałabym jeszcze bobasa potulić i na pewno nie byłoby to dziecko młodej mamy :D
"Lepiej żeby mnie nienawidzili, takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."

***start: 95 kg ***cel: 65 kg ***IV faza od 18.11.2011***
Avatar użytkownika
Ally

BANITA SICZOWY
 
Posty: 13998
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 10:42 pm

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez fariba » czerwca 4th, 2012, 10:26 am

To ja jestem mloda stara mama,moja Vanessa ma 2i pol roku,a ja na karku 42 lata,ale przez to,ze mam male dziecko bardzo sie odmlodzilam,czuje sie na duzo mniej,az trudno mi uwierzyc ,ze metryka pokazuje inaczej.A i cierpliwosci mamwiecej niz 14 lat temu ;)
Chociaz zdazylo mi sie 4 razy,ze zapytano mnie czy to wnusia,byl to czarny mezczyzna,czarna kobieta i dwa razy Polacy,raz tu w Uk pani w sklepie,a raz pijaczyna w Polsce,nas zaczepil i mowil,ale piekna wnusia :lol:
Chodze z mala do roznych bawialni ,na place zabaw,duzo jest tam mlodych mam,ja wcale sie nei czuje staro przy nich.
Moja kolezanka z osiedla niedawno urodzila pierwsze dziecko w wieku 38 lat :tak:
Obrazek
:fool:
Avatar użytkownika
fariba

BANITA SICZOWY
 
Posty: 18675
Dołączył(a): czerwca 18th, 2011, 2:45 pm
Lokalizacja: Torun,Londyn

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez Agi » czerwca 5th, 2012, 5:00 pm

Hej
Jeszcze jakiś czas będę przyszła mama, bo rozwiazanie tuż tuż :ok:
Większość dukanek z tego i poprzedniego forum zna moja historia ;) ale napisze ja tu po krótkie raz jeszcze a może kogoś podtrzyma na duchu albo zmotywuje :dknw:
Zajść w ciążę nie mogłam przez kilka lat i przyczyny nie było nadwagi nie brałam pod uwagę bo przecież są grubsze i w ciąży :dknw: aż w końcu zalapalismy się do programu darmowego in vitro ale trzeba było spełniać kilka warunków min odpowiednia waga :tak: i tu Dukan okazał się strzałem w 10 po roku diety zrzucilam 36 kg czułam się jak młody bóg - lekko, atrakcyjnie, sexy :mrgreen: bo okazało się ze ponad miesiąc przed zabiegiem i 1 kg do celu jestem w ciąży :dnc:
No a teraz jestem już w 9 mies i córka już niedługo będzie z nami
Dodam ze w trakcie ciąży nie byłam na diecie (mąż by mi :sin: ) ale przyzwyczajenia z dukana zostały i pewnie dzięki temu nie przytylam duuzo :nie: . Pilam duuzo wody, serek wiejski zamiast smietany do sałatek, zupę zabielalam mlekiem, ciemne pieczywo, duuuuzo warzyw, ale i dużo owoców ;) , slodzik tylko do kawy i herbaty i wiele innych przyzwyczajeń- dobrych :tak:
To chyba tyle ;) mam nadzieje ze ten post to nie groch z kapustą 8-) I ze nie będziecie uważać tych wynaturzen za zbyt osobiste. ;*
Obrazek
Agi

BANITA SICZOWY
 
Posty: 2233
Dołączył(a): czerwca 21st, 2011, 3:50 pm

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez E-Day » czerwca 5th, 2012, 6:59 pm

Agi, dlaczego miałby ktokolwiek tego posta krytykować?
Skądinąd, całkiem sporo dukanek kończy dietę... ciążą :), mimo że "przedtem" się nie udawało. Więc może coś z tą otyłością szkodzącą zajściu w ciążę jest na rzeczy (fizjologicznie nawet znalazłam uzasadnienie ;) ).
Tak czy inaczej, to wyjątkowy okres w życiu każdej mamy... czasem jest koszmarny, czasem cudowny, ale zawsze jeden i niepowtarzalny, pełen niepokoju, nadziei, obietnic...
Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych
Stendhal
Avatar użytkownika
E-Day

ADMINISTRATOR
 
Posty: 7819
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 7:10 pm
Lokalizacja: Mikołów

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez fariba » czerwca 5th, 2012, 8:15 pm

Agi Twoja historia powinna byc przykladem do nasladowania dla wielu z tych ,ktore nie moga zajsc w ciaze,bo przyczyna moze byc wlasnie nadwaga. Ty udowodnilas,ze wszsytko jest do zrobienia,trzeba tylko chciec i byc cierpliwym.
;*
Obrazek
:fool:
Avatar użytkownika
fariba

BANITA SICZOWY
 
Posty: 18675
Dołączył(a): czerwca 18th, 2011, 2:45 pm
Lokalizacja: Torun,Londyn

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez kasiakxx » czerwca 5th, 2012, 9:43 pm

hej ja od 10miesięcy jestem mamą potwierdzam dla przyszłych mam pewnego dnia usłyszałam diagnozę nie będzie miała pani dzieci :scared: powiedziałam sobie udowodnię wszystkim że jest inaczej :no: z dnia na dzień bez jakiś większych przemyśleń zaczęłam dukana przez 4miesiące zrzuciłam 30kg :dnc: i zaszłam w upragnioną ciąże nie było łatwo ale to już wina organizmu leżenie 9miesięcy i mam synuśa :super:
więc nie poddawajcie sie zrzucenie wagi sprzyja zachodzeniu w ciążę regulują się hormony itd pozytywnych myśli ;)
Obrazek
start 01.12.2012
2010rok z 110kg do 79,5kg przymusowa przerwa ;)
Avatar użytkownika
kasiakxx

BYWALEC
 
Posty: 366
Dołączył(a): sierpnia 5th, 2011, 4:29 pm

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez Agi » czerwca 5th, 2012, 10:16 pm

Potwierdzam co napisała Kasia ze regulują się hormony, w moim przypadku jajeczkowanie wróciło bez żadnych leków itp po prostu samo zarzucenia wagi pomogło.
Obrazek
Agi

BANITA SICZOWY
 
Posty: 2233
Dołączył(a): czerwca 21st, 2011, 3:50 pm

Re: Kącik przyszłej mamy

Postprzez Gosiasamosia » czerwca 5th, 2012, 10:46 pm

Jak Was czytam młode i przyszłe mamy to mam ochotę kliknąć "lubię to".
ĆWICZENIA
Obrazek

IV faza od 24 stycznia 2011
Avatar użytkownika
Gosiasamosia

BANITA SICZOWY
 
Posty: 12112
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 9:28 pm

Następna strona

Powrót do Dzieci, dzieciaki, dzieciątka...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron