• Reklama

Coś na stawy...

Tajemnicze symbole E, cudowne preparaty, witaminy i minerały. Paracelsus słusznie zauważył, że "wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną" - wszystko zależy od dawki. Warto wiedzieć czego można i trzeba unikać, co może nam pomóc, a co skutecznie odchudzi tylko... kieszeń!

Coś na stawy...

Postprzez E-Day » lipca 7th, 2012, 9:11 am

Problemy ze stawami są niestety częste, zbyt częste. W moim przypadku jako "pamiątka" po jeździeckich przygodach sprzed kilkunastu lat. Jedna z ciotek zaczęła się skarżyć po rozpoczęciu przyjmowania leków na obniżenie cholesterolu. Ktoś inny - na skutek ciężkich treningów.
Co stosujecie? Co zadziałało?
Ja od może tygodnia, może dwóch biorę 4Floex (hydrolizat kolagenu). Moja ciotka proponuje Flexus. Kiedyś ratowałam się galaretką ze skrzydełek kurczaka, w końcu patrzeć na wywar z drobiu nie mogłam. Na jednym z forów sportowych czytałam o gościu, który codziennie pochłaniał torebkę żelatyny. Nie jako proszek, oczywiście, ale i tak ta ilość wydała mi się ogromna. Wetka dla moich psów, kiedy rosły (stawy nawet zdrowych psów większych ras wymagają uwagi) kazała zapobiegawczo dawać glukozaminę z chondroityną.

Więc, jak jest u Was? Co polecacie?
Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych
Stendhal
Avatar użytkownika
E-Day

ADMINISTRATOR
 
Posty: 7819
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 7:10 pm
Lokalizacja: Mikołów

Re: Coś na stawy...

Postprzez pilateska » lipca 7th, 2012, 10:32 am

Miewałam swego czasu problem z kolanem, brałam wtedy jakąś glukozaminę. Pomogła też zmiana ustawienia fotelu w aucie, noga inaczej była ułożona i nie doskwierał ból.
6 lat po Diecie Dukana Obrazek
od września 2017 - 2xME
Avatar użytkownika
pilateska

BANITA SICZOWY
 
Posty: 30430
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 11:54 am

Re: Coś na stawy...

Postprzez Ruda2108 » października 31st, 2012, 1:20 pm

temat rzeka .....
mnie na chwile obecną pomógl laser ( laser na kolano) ale na ostateczne efekty muszę poczekać 3 tyg.
:kawa:
Avatar użytkownika
Ruda2108

DUMA SICZY
 
Posty: 28441
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 6:35 am

Re: Coś na stawy...

Postprzez sidcrys » grudnia 23rd, 2020, 3:45 pm

Od dłuższego czasu na stawy biorę omułek, szczerze zobaczyłem ogromną poprawę. Polecam każdej osobie, która ma problem z stawami.
Usługi kompleksowego pozbywania się śmieci, gruzu i innych odpadów z posesji - https://echowarszawy.pl/20201130336434/ ... ych-smieci
sidcrys
 
Posty: 3
Dołączył(a): grudnia 23rd, 2020, 3:40 pm

Re: Coś na stawy...

Postprzez Sara212 » czerwca 17th, 2021, 11:27 am

Dzięki za porady. Na pewno z nich skorzystam bo ja też od pewnego czasu zmagam się z bólem stawów.
Sara212

AKTYWNY
 
Posty: 139
Dołączył(a): marca 25th, 2021, 3:32 pm

Re: Coś na stawy...

Postprzez tadek33332ww » lipca 28th, 2021, 7:33 am

Dobrze ,że wszedłem do tego wątku bo bardzo dużo się dowiedziałem. Ten wątek po prostu jest bardzo ciekawy.
_________________________________________________________________________________________
zaproszenia ślubne glamour
tadek33332ww
 
Posty: 5
Dołączył(a): lipca 28th, 2021, 7:25 am



Re: Coś na stawy...

Postprzez wildwill » maja 29th, 2022, 8:33 pm

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wildwill

BANITA SICZOWY
 
Posty: 230014
Dołączył(a): maja 1st, 2022, 8:20 am


Następna strona

Powrót do Dodatki, suplementy, parafarmaceutyki...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron