• Reklama

Dochudzanie

Tu dyskutujemy o ogólnych sprawach związanych z dietą proteinową. Jeśli jakiś problem nie jest związany z konkretną fazą, będziemy go roztrząsać właśnie tutaj.

Re: Dochudzanie

Postprzez basia842008 » stycznia 18th, 2012, 9:42 pm

Anoolek kto ma sie śmiać
ja na pewno nie bo jadę na tym samym wózku

i też jedyne co mogę powiedzieć to to że teraz jest o wiele trudniej zacząć i wytrwać bo już nawet organizm ma tego serdecznie dość

i świadomość że rzeczy "nielegalnych " zalegają w lodówce czy szafce jeszcze bardziej nie pomaga niż za pierwszym razem

moją zmorą są nie tylko słodycze itd
ale i moje dzieci niejadki które zawsze wszystko czego nie zjedzą przynoszą do mnie

a moja silna wola chyba urlop sobie zrobiła albo i uciekła
Obrazek----------Obrazek
zapraszam na mojego bloga http://kwiecista-metoda-na-przetwanie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
basia842008

BANITA SICZOWY
 
Posty: 8410
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 8:27 am
Lokalizacja: chorzów

Re: Dochudzanie

Postprzez anoolek » stycznia 18th, 2012, 9:50 pm

basia842008 napisał(a):Anoolek kto ma sie śmiać
ja na pewno nie bo jadę na tym samym wózku

dzięki Basiu, za dobre słowo ..
dziś kupiłam Dzieciom pączki..w domu pełno owoców, a ja wciągam wiejski z papryką.. :uns:
anoolek
 

Re: Dochudzanie

Postprzez basia842008 » stycznia 18th, 2012, 10:01 pm

anoolek napisał(a):
basia842008 napisał(a):Anoolek kto ma sie śmiać
ja na pewno nie bo jadę na tym samym wózku

dzięki Basiu, za dobre słowo ..
dziś kupiłam Dzieciom pączki..w domu pełno owoców, a ja wciągam wiejski z papryką.. :uns:

nie jest łatwo oj nie jest

za pierwszym razem było super
waga leciała
jedzenie smakowało
chęci na coś nie dukanowego pojawiały sie co jakiś czas a teraz są ciągle

ja dziś proteinowo a jabłko i pomarańcze wciągnełał
zupełnie odruchowo i bezmyślnie :uns:
Obrazek----------Obrazek
zapraszam na mojego bloga http://kwiecista-metoda-na-przetwanie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
basia842008

BANITA SICZOWY
 
Posty: 8410
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 8:27 am
Lokalizacja: chorzów

Re: Dochudzanie

Postprzez Ally » stycznia 18th, 2012, 10:17 pm

anoolek napisał(a):
Nie wyglądam źle, ale źle się czuję....Wiele osób uważa, że dobrze mi z taką wagą...Pewnie dlatego, że nigdy (przed dietą) szczupła nie byłam..
Ot, postrzegana jestem jako normalna (czyli większa)...

ale to nie znaczy, ze nie możesz skoro tego chcesz.
Czasem się zastanawiam czy to, że byłyśmy grube, straciłyśmy po 20-30 kg znaczy, że musimy być skazane na BMI na granicy nadwagi.
Ja akurat "bujam się" właśnie w tych rejonach ;) Ale mi to akurat pasuje i dobrze się czuję.
Coraz częściej jednak rozumiem, że nie każdy tak ma.
Dlatego nie oceniam. Kciuki zaciskam :heart:
"Lepiej żeby mnie nienawidzili, takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."

***start: 95 kg ***cel: 65 kg ***IV faza od 18.11.2011***
Avatar użytkownika
Ally

BANITA SICZOWY
 
Posty: 13998
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 10:42 pm

Re: Dochudzanie

Postprzez Ranita » stycznia 18th, 2012, 10:46 pm

Tyle się mówi teraz o otyłości, nadwadze... My chodzimy i płaczemy, że nam kilogram spaść nie chce... A ja mam teraz więcej czasu, i oglądam sobie różne stronki w necie. Natknęłam się ostatnio na nowe odkrycie medialne (?) Otóż 3 ( i 4 zupełnie mała) damy, znane z tego, że są, nie mają najmniejszych skrupułów żeby pokazywać się na różnych rautach i balach, skwapliwie pozują do zdjęć...Mówię tu o Grycankach Ja nie wiem, ale mi się chyba coś zmieniło. Jeszcze rok - dwa lata temu popatrzyłabym na nie i prawdopodobnie byłyby dla mnie inspiracją, żeby być piękną dla siebie mimo tuszy. A teraz... Patrzę i myślę, że są biedne... Brunetka ma dopiero 15 lat, nie wiem, ile waży, ale wygląda gorzej od matki. Najmłodsza, siedmioletnia, to pulchniutka osóbka z wymalowanymi paznokciami - za kilka lat z powodu tuszy może być kaleką. Najstarsza córka to osoba, która ma zaburzony obraz samej siebie, ale zupełnie inaczej niż my. My mamy grubasa w głowie, Ona w głowie jest szczuplutka i piękna. Czy ja dopiero teraz widzę innych grubasów? Czy do tej pory wszyscy byli szczuplejsi ode mnie?
"Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką"
Obrazek
Avatar użytkownika
Ranita

BANITA SICZOWY
 
Posty: 5046
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 11:31 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Dochudzanie

Postprzez basia842008 » stycznia 18th, 2012, 11:10 pm

Ranita napisał(a):Tyle się mówi teraz o otyłości, nadwadze... My chodzimy i płaczemy, że nam kilogram spaść nie chce... A ja mam teraz więcej czasu, i oglądam sobie różne stronki w necie. Natknęłam się ostatnio na nowe odkrycie medialne (?) Otóż 3 ( i 4 zupełnie mała) damy, znane z tego, że są, nie mają najmniejszych skrupułów żeby pokazywać się na różnych rautach i balach, skwapliwie pozują do zdjęć...Mówię tu o Grycankach Ja nie wiem, ale mi się chyba coś zmieniło. Jeszcze rok - dwa lata temu popatrzyłabym na nie i prawdopodobnie byłyby dla mnie inspiracją, żeby być piękną dla siebie mimo tuszy. A teraz... Patrzę i myślę, że są biedne... Brunetka ma dopiero 15 lat, nie wiem, ile waży, ale wygląda gorzej od matki. Najmłodsza, siedmioletnia, to pulchniutka osóbka z wymalowanymi paznokciami - za kilka lat z powodu tuszy może być kaleką. Najstarsza córka to osoba, która ma zaburzony obraz samej siebie, ale zupełnie inaczej niż my. My mamy grubasa w głowie, Ona w głowie jest szczuplutka i piękna. Czy ja dopiero teraz widzę innych grubasów? Czy do tej pory wszyscy byli szczuplejsi ode mnie?

aż poleciałam zobaczyć

no faktycznie
nie mają się czym chwalić
matka z nich to jeszcze najlepiej wygląda (cudne ma włosy)
taka otyłość u dzieci nie jest zdrowa tym bardziej że pewnie ciągle sie rozrastają

z drugiej strony chwali się że lubią sie takimi jakie są
ale bez przesady
Obrazek----------Obrazek
zapraszam na mojego bloga http://kwiecista-metoda-na-przetwanie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
basia842008

BANITA SICZOWY
 
Posty: 8410
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 8:27 am
Lokalizacja: chorzów

Re: Dochudzanie

Postprzez latosia » stycznia 18th, 2012, 11:20 pm

Ranita napisał(a):Tyle się mówi teraz o otyłości, nadwadze... My chodzimy i płaczemy, że nam kilogram spaść nie chce... A ja mam teraz więcej czasu, i oglądam sobie różne stronki w necie. Natknęłam się ostatnio na nowe odkrycie medialne (?) Otóż 3 ( i 4 zupełnie mała) damy, znane z tego, że są, nie mają najmniejszych skrupułów żeby pokazywać się na różnych rautach i balach, skwapliwie pozują do zdjęć...Mówię tu o Grycankach Ja nie wiem, ale mi się chyba coś zmieniło. Jeszcze rok - dwa lata temu popatrzyłabym na nie i prawdopodobnie byłyby dla mnie inspiracją, żeby być piękną dla siebie mimo tuszy. A teraz... Patrzę i myślę, że są biedne... Brunetka ma dopiero 15 lat, nie wiem, ile waży, ale wygląda gorzej od matki. Najmłodsza, siedmioletnia, to pulchniutka osóbka z wymalowanymi paznokciami - za kilka lat z powodu tuszy może być kaleką. Najstarsza córka to osoba, która ma zaburzony obraz samej siebie, ale zupełnie inaczej niż my. My mamy grubasa w głowie, Ona w głowie jest szczuplutka i piękna. Czy ja dopiero teraz widzę innych grubasów? Czy do tej pory wszyscy byli szczuplejsi ode mnie?


Widziałam i słuchałam jak sie wypowiadają i uważam tak samo jak Ty, to jest chore!!
A najbardziej szkoda mi najmłodszej :(
Avatar użytkownika
latosia

BANITA SICZOWY
 
Posty: 31752
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:04 pm

Re: Dochudzanie

Postprzez Zarcia » stycznia 18th, 2012, 11:22 pm

Jest to troche straszne, kobity ubieraja sie wulgarnie i nieadekwatnie do sylwetek, ale ogólnie postawy im zazdroszczę! :res:
8 czerwiec 2010 - 25 wrzesień 2010 faza I i II
26.09 - 11.02 Faza III
Od 1 sierpnia 2011 dochudzanie
Mikołaj 2011 - powrót na IV

Ciągle nad Szóstką... :think:
Avatar użytkownika
Zarcia

MODERATOR
 
Posty: 36582
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:25 pm

Re: Dochudzanie

Postprzez terri » stycznia 19th, 2012, 4:55 pm

Zarcia napisał(a):Jest to troche straszne, kobity ubieraja sie wulgarnie i nieadekwatnie do sylwetek, ale ogólnie postawy im zazdroszczę! :res:

Nie lubię ich ,na siłę ubierają się w ciuchy dla szczupłych ,kreując się na gwiazdy wyglądają groteskowo ,pieniądze to nie wszystko ,trzeba odrobinę gustu ,swojej córce nie pozwoliłabym się tak ubierać ,są wyśmiewane,krytykowane i dla mnie ikonami stylu to one nie są na pewno .
Obrazek
terri

DOMOWNIK
 
Posty: 728
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 10:49 pm

Re: Dochudzanie

Postprzez Ranita » stycznia 19th, 2012, 5:43 pm

terri napisał(a):
Zarcia napisał(a):Jest to troche straszne, kobity ubieraja sie wulgarnie i nieadekwatnie do sylwetek, ale ogólnie postawy im zazdroszczę! :res:

Nie lubię ich ,na siłę ubierają się w ciuchy dla szczupłych ,kreując się na gwiazdy wyglądają groteskowo ,pieniądze to nie wszystko ,trzeba odrobinę gustu ,swojej córce nie pozwoliłabym się tak ubierać ,są wyśmiewane,krytykowane i dla mnie ikonami stylu to one nie są na pewno .


Ale przyznaj, że odwagi im nie brakuje. Tak jak Zarcia - podziwiam za siłę przebicia i za to, że ze swoich minusów potrafiły zrobić znak rozpoznawczy. Bo oprócz nazwiska i "pięknych", "normalnych" kształtów nie reprezentują sobą zupełnie nic. A jednak potrafiły ze swoimi "zgrabnymi" tyłkami trafić i na to forum :lol:
"Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką"
Obrazek
Avatar użytkownika
Ranita

BANITA SICZOWY
 
Posty: 5046
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 11:31 am
Lokalizacja: Pruszków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poradnictwo ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości