• Reklama

Czerwona herbata

Tu dyskutujemy o ogólnych sprawach związanych z dietą proteinową. Jeśli jakiś problem nie jest związany z konkretną fazą, będziemy go roztrząsać właśnie tutaj.

Czerwona herbata

Postprzez numikonka » lipca 6th, 2011, 1:06 pm

Czy pija ktoś z Was czerwoną herbatę? Wiele się czyta o jej zbawiennych własciwościach odchudzających. Ja wypijam codziennie 1 - 2 półlitrowe kubki. Kiedyś moja mama była fanką tej herbaty i nauczyłam się od niej - jak ją odwiedzałam to zaparzała cały dzbanek.
Regularnie zaczęłam pić od pierwszego dnia diety w sumie. Teraz pije jej więcej po posiłkach ucztowych. I w sumie to nie wiem czy pomagała mi schudnąć bo przecież to dieta głównie poczyniła cuda :)
A może ktoś ma inne doświadczenia związane z tą herbatą?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
numikonka

BYWALEC
 
Posty: 386
Dołączył(a): lipca 6th, 2011, 7:48 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Czerwona herbata

Postprzez Appleblossom » lipca 6th, 2011, 1:14 pm

numikonka napisał(a):Czy pija ktoś z Was czerwoną herbatę? Wiele się czyta o jej zbawiennych własciwościach odchudzających. Ja wypijam codziennie 1 - 2 półlitrowe kubki. Kiedyś moja mama była fanką tej herbaty i nauczyłam się od niej - jak ją odwiedzałam to zaparzała cały dzbanek.
Regularnie zaczęłam pić od pierwszego dnia diety w sumie. Teraz pije jej więcej po posiłkach ucztowych. I w sumie to nie wiem czy pomagała mi schudnąć bo przecież to dieta głównie poczyniła cuda :)
A może ktoś ma inne doświadczenia związane z tą herbatą?



Ja ją piję nałogowo. :)
I też właściwie nie wiem, czy coś mi daje ta herbata. ;)
Moja siostra natomiast twierdzi, że dzięki tej herbacie i odstawieniu jako tako słodyczy schudła 4 kg w miesiąc. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale kto wie... :uns:
[url=http://straznik.dieta.pl/]Obrazek
DIETA NISKOKALORYCZNA - 28.11.2010r. - 13.02.2011r. -17 kg
1 FAZA DD - 14.02.2011r. - 19.02.2011r. -1,5 kg
2 FAZA DD - 20.02.2011r. - 17.07.2011r. -10 kg
3 FAZA DD (stopniowe utrwalanie) - 18.07.2011r. - (285 dni)
Appleblossom

BANITA
 
Posty: 1328
Dołączył(a): czerwca 21st, 2011, 10:43 am

Re: Czerwona herbata

Postprzez numikonka » lipca 6th, 2011, 1:31 pm

Pozwolę sobie zacytować tekst ze strony eherbata.pl:
WŁAŚCIWOŚCI:

1. Badania prowadzone na uniwersytetach we Freiburgu i Heidelbergu oraz w Paryżu dowodzą, że Pu-Erh:
- wspomaga pracę wątroby,
- obniża poziom cholesterolu,
- oczyszcza organizm,
- pobudza procesy trawienne,
- skutecznie walczy z nadwagą,
- łagodzi skutki spożycia alkoholu,
- wzmacnia organizm.

2. Amerykanie nazywają Pu-Erh "niszczycielem tłuszczu". Nazwa ta dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg. Interesujące jest to, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejszy jest fakt, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania. Czerwona herbata atakuje bowiem jedynie zbędne pokłady tłuszczu w naszym organizmie.

3. Francuscy lekarze twierdzą, że czerwona Pu-Erh wspomaga pracę wątroby. Postanowili oni przetestować skuteczność działania czerwonej herbaty osobiście. Pili Pu-Erh po spożyciu więcej niż symbolicznej lampki szampana. Wyniki badań wykazały, że po dwu godzinach poziom alkoholu obniżył się o 0,45 promila. Lekarzy ucieszył fakt, że powróciła utracona jasność umysłu. Nie łudźmy się jednak, że Pu-Erh pochłonie każde ilości alkoholu.

4. Ruth Schneebeli-Graf w swojej książce o roślinach leczniczych Chin pisze: "We wszystkich większych sklepach, które sprzedają lecznicze zioła, można kupić szczególną herbatę, nazywaną Pu-Erh. Herbata ta jest znana w całym kraju ze swoich leczniczych właściwości. Pomoże zarówno przy kłopotach z trawieniem, jak i przy depresji".


Nawet jeśli nie odchudza sama w sobie to powyższy tekst niesamowicie zachęca do picia tego specyfiku. Nasza wątroba potrzebuje bowiem wsparcia w czasie naszej diety - a dodatkowo jeśli herbata jest zabójcą tłuszczu to niejako wspomaga działanie diety. Tylko nie wiem czy ja dobrze rozumuję :dknw:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
numikonka

BYWALEC
 
Posty: 386
Dołączył(a): lipca 6th, 2011, 7:48 am
Lokalizacja: Kraków


Re: Czerwona herbata

Postprzez xiwivem228 » maja 17th, 2022, 11:45 am

pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill
pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill zenegra filagra 100mg buy suhagra online pill pill pill pill pill pill pill pill pill pill
xiwivem228

BYWALEC
 
Posty: 408
Dołączył(a): maja 16th, 2022, 1:55 pm


Re: Czerwona herbata

Postprzez wildwill » września 4th, 2022, 1:12 pm

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wildwill

BANITA SICZOWY
 
Posty: 230014
Dołączył(a): maja 1st, 2022, 8:20 am



Re: Czerwona herbata

Postprzez wildwill » maja 1st, 2023, 1:35 am

wildwill

BANITA SICZOWY
 
Posty: 230014
Dołączył(a): maja 1st, 2022, 8:20 am

Następna strona

Powrót do Poradnictwo ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron