• Reklama

Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, że...

Faza utrwalenia - czyli jak umocnić się na zdobytej pozycji :)

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez bakteryja » czerwca 24th, 2011, 3:21 pm

Dobra, to teraz proszę, żeby mi ktoś wytłumaczył,a może uspokoił... bo juz nie mam siły...
Wczoraj Proteiny.
Grzecznie Dukam... cały tydzień się nie ważę, tylko po proteinach, żeby sie nie załamać.
Zanim przeszłam na III fazę waga wskazywała ok 65 kg +/- 0,5kg bardziej jednak na "-"
Dziś staję na wadze... i mimo protein 65,5 - to ile ja kuźwa ważę po uczcie? :shock:
Ok mam @ ale już 4 dzień, więc to już końcówka... i nie ma co zwalac na wodę.
Jak mam to rozumieć? to tymczasowe, czy jak?
Nie chcę ważyć więcej jak 65kg - tak sobie założyłam. Chciałam dojąć na początku do 62kg, ale mój organizm zaczął sie buntować.
Najpierw okres miałam co tydzień - mimo tabletek anty, po zmianie tabletek było ok, to potem miałam straszliwą tygodniową biegunkę - nie sądze, ze to wina dukana, tylko wieru złapałam, ale też sie odbiło na wadze... i potem znowu... dostałam plamienia w połowie opakowania tabletek...
Gosia powiedziała, żeby przjeść na III bo organizm ma dość... jestem... i lepiej mi jak moge sobie tego chlebka zjeść itp. ale czemu tyję?
Jestem zdołowana, bo ćwiczę (wymiary sie nie zmieniły, tylko waga wzrosła) staram się, za 3 tygodnie jadę do Egiptu i co ja pokażę? pierwszy raz kupiłam sobie na tą okazję bikini... nie wiem co się dzieje ze mną :(
Nie miałam dużej nadwagi, zrzuciłam niewiele i dlatego tym bardziej każdy kilogram więcej to jak strzał w tył głowy...
a może po tym jak sie organizm przyzwyczai, to ruszy coś chociaż spowrotem do tych 64? no i jeszcze jedno pytanie - co ja do cholery mam jeść w tym egipcie?
all inclusive a kurka chyba nic tam dla siebie nie znajdę... ;/
Obrazek

Faza I - 04.08 - 08.08 =
Faza II - 09.08 -
Avatar użytkownika
bakteryja

BYWALEC
 
Posty: 270
Dołączył(a): czerwca 19th, 2011, 11:23 pm

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez Gosiasamosia » czerwca 24th, 2011, 3:35 pm

hej Bakteryjo,
To teraz ja zadam pytanie Tobie. Od listopada do czerwca ważyłam 72,8kg w porywach nawet do 74,5kg. W tym czasie w pasie ubyło mi 8cm ,
w innych częściach ciała zapewne też jest mniej. Wytłumaczysz mi to jakoś ?
Nie panikuj, bo to nie jest wzrost, po którym będziesz miała więcej fałdek! ćwiczysz, odżywiasz się prawidłowo więc nie ma mowy o prawdziwym
przytyciu!
Po prostu, tak się dzieje i nic na to nie poradzisz. Wymiary jak piszesz Ci się nie zmieniły, więc jest ok.
Przestań już o tym myśleć i zacznij się cieszyć sukcesem.
W Egipcie też sobie poradzisz, na all'u jest tyle warzyw, że będziesz miała problem z wyborem, mięsko chude też się znajdzie i jajka...
Dasz radę, tylko przestań się na zapas martwić.
ĆWICZENIA
Obrazek

IV faza od 24 stycznia 2011
Avatar użytkownika
Gosiasamosia

BANITA SICZOWY
 
Posty: 12112
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 9:28 pm

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez Jim » czerwca 24th, 2011, 3:43 pm

Bakteryjko, a kiedy zaczęłaś ćwiczyć? Może masy mięśniowej Ci przybyło. Skoro wymiary bez zmian, to może tu jest przyczyna.
Co do wyjazdu, nic nie doradzę z braku doswiadczeń. Móje odchudzanie nie przypadło na sezon urlopowy. Wyjeżdzam w sierpniu, a wtedy będę juz w czwartej fazie.
STAN: stabilny
od 1.07.2011 na czwartej fazie


kto ogląda niebo w wodzie, widzi ryby na drzewach
przysłowie chińskie
Jim

BANITA SICZOWY
 
Posty: 6790
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 11:27 pm

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez bakteryja » czerwca 24th, 2011, 3:44 pm

Gosiasamosia napisał(a):hej Bakteryjo,
To teraz ja zadam pytanie Tobie. Od listopada do czerwca ważyłam 72,8kg w porywach nawet do 74,5kg. W tym czasie w pasie ubyło mi 8cm ,
w innych częściach ciała zapewne też jest mniej. Wytłumaczysz mi to jakoś ?
Nie panikuj, bo to nie jest wzrost, po którym będziesz miała więcej fałdek! ćwiczysz, odżywiasz się prawidłowo więc nie ma mowy o prawdziwym
przytyciu!
Po prostu, tak się dzieje i nic na to nie poradzisz. Wymiary jak piszesz Ci się nie zmieniły, więc jest ok.
Przestań już o tym myśleć i zacznij się cieszyć sukcesem.
W Egipcie też sobie poradzisz, na all'u jest tyle warzyw, że będziesz miała problem z wyborem, mięsko chude też się znajdzie i jajka...
Dasz radę, tylko przestań się na zapas martwić.

Dzieki Gosiu za kopala w dupala :)
panikuję bo... nie chcę, żeby kiedykolwiek ktokolwiek powiedział o mnie "grubasku".
W szkole przezywali mnie "ciężarówka", "skania" a to tylko dlatego, że usłyszeli, że mój brat w ten sposób mi dokucza - a gruba nie byłam, moge fotki pokazać z dzieciństwa...
dopiero potem jak zaczęłam odchudzanie, kiedy nie bylam gruba, odbilo się to własnie w ten sposób, że było "jojo" i tyłam. Gdybym nigdy nie zaczęłam odchudzania, nigdy bym nie przytyła...

Gosia a ile masz w pasie?
Pamiętam jak w szkole miałam 65(ok 14lat) i to wtedy mnie przezywali, teraz mam 72 i wydaje mi się, ze to wciąz dużo...
Obrazek

Faza I - 04.08 - 08.08 =
Faza II - 09.08 -
Avatar użytkownika
bakteryja

BYWALEC
 
Posty: 270
Dołączył(a): czerwca 19th, 2011, 11:23 pm

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez bakteryja » czerwca 24th, 2011, 3:47 pm

Jim napisał(a):Bakteryjko, a kiedy zaczęłaś ćwiczyć? Może masy mięśniowej Ci przybyło. Skoro wymiary bez zmian, to może tu jest przyczyna.
Co do wyjazdu, nic nie doradzę z braku doswiadczeń. Móje odchudzanie nie przypadło na sezon urlopowy. Wyjeżdzam w sierpniu, a wtedy będę juz w czwartej fazie.

nie... nie ma mowy o masie mięśnowej bo ja puki co tylko 60 min hula-hop robię... ale wcześniej, jakiś miesiąc temu skończyłam 6 weidera i już wtedy też hula-hop kręciłam. Potem miałam tak 3 tygodnie przerwy i teraz od tygodnia znowu kręcę a za tydzień zaczynam marsz... zbieram się też do jakiś innych ćwiczeń, ale muszę to z głową jakoś rozplanowac...
Obrazek

Faza I - 04.08 - 08.08 =
Faza II - 09.08 -
Avatar użytkownika
bakteryja

BYWALEC
 
Posty: 270
Dołączył(a): czerwca 19th, 2011, 11:23 pm

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez Gosiasamosia » czerwca 24th, 2011, 3:50 pm

ja mam sporo w pasie - w chwili obecnej 83cm, w styczniu było 91cm :roll:
ĆWICZENIA
Obrazek

IV faza od 24 stycznia 2011
Avatar użytkownika
Gosiasamosia

BANITA SICZOWY
 
Posty: 12112
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 9:28 pm

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez bakteryja » czerwca 24th, 2011, 3:58 pm

w ogóle tego po Tobie nie widać... nawet powim, że wyglądasz na bardzo filigranową szczupłą dziewczynę, a tymczasem jesteś wyższa ode mnie :)
Obrazek

Faza I - 04.08 - 08.08 =
Faza II - 09.08 -
Avatar użytkownika
bakteryja

BYWALEC
 
Posty: 270
Dołączył(a): czerwca 19th, 2011, 11:23 pm

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez Gosiasamosia » czerwca 24th, 2011, 5:28 pm

bakteryja napisał(a):w ogóle tego po Tobie nie widać... nawet powim, że wyglądasz na bardzo filigranową szczupłą dziewczynę, a tymczasem jesteś wyższa ode mnie :)

no właśnie..więc nie zawsze waga czy centymetry są zgodne z naszym wyglądem.
Wiele osób, gdy słyszy ile ważę lub ile mam w pasie to nie chcą wierzyć, nawet ja sama się dziwię -
czuję się dobrze ze swoim wyglądem, chociaż centymetry mogą wskazywać na to, że jestem przy sobie,
oczywiście ja tak wcale nie uważam ;)
ĆWICZENIA
Obrazek

IV faza od 24 stycznia 2011
Avatar użytkownika
Gosiasamosia

BANITA SICZOWY
 
Posty: 12112
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 9:28 pm

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez basia842008 » lipca 1st, 2011, 7:56 pm

ja nie uważam żeby pomiar w pasie był jakimkolwiek wskaźnikiem "chudości" żeby mieć obraz jako taki to potrzeba wymiarów pasa bioder i pod biustem. bo można mieć i 9o w pasie ale jak ma się szerokie biodra to i tak jest się szczupłym. ja mam wąskie strasznie biodra to i brzuch przy tym duży i brak talli. bo mam pod biustem 79
w pasie 78 a w biodrach 83 i dlatego jak kloc wyglądam

ja jestem od miesiąca na 3 fazie. zadowolona jestem z niej dzięki tym wszystkim produktom które wreszcie mogę jeść.
mam świadomość tego że wzrosty są normalne na tym etapie ale ja już od miesiąca bujam się nad suwakiem i spaść nie potrafię.
dukam sobie i dziennie mam nadzieję na spadek. a nie ma spadków i nie ma. bardziej jednak od spadku na wadze cieszyłby mnie spadek w cm a takowego od 2 miesięcy dobrych nie zanotowałam. ćwiczę sobie w warunkach domowych (jak mi sie przypomni a jakoś nie często mi się przypomina :ops: :uns: )
będę tu zaglądać i może podchwycę coś co mi pomoże
Obrazek----------Obrazek
zapraszam na mojego bloga http://kwiecista-metoda-na-przetwanie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
basia842008

BANITA SICZOWY
 
Posty: 8410
Dołączył(a): czerwca 16th, 2011, 8:27 am
Lokalizacja: chorzów

Re: Zanim przejdziesz do stabilizacji powinieneś wiedzieć, ż

Postprzez julka » lipca 2nd, 2011, 5:04 am

basia lubie twoj luz :mrgreen: bez paniki to jest to :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
julka

BANITA
 
Posty: 1003
Dołączył(a): czerwca 17th, 2011, 2:13 am
Lokalizacja: krak/chic

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III faza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości