• Reklama

Powitanie

Informacje związane z bieżącymi sprawami organizacyjnymi Forum

Powitanie

Postprzez Ally » czerwca 17th, 2011, 4:07 pm

Nie będzie oficjalnie ponieważ otwarcie forum juz się odbyło. ;)
Dlatego wstęgi nie przecinamy ;)
Nie odetniemy się także od "starego" forum ponieważ wszyscy/prawie wszyscy właśnie tam zaczynaliśmy naszą przygodę z dietą Dukana.

Nowe miejsce powstało po to abyśmy dobrze się tu czuli, mogli dyskutowac, żartowac, wspierac się.
Pamiętajmy o tym od czego chcielismy uciec przychodząc tutaj.
Czy wszyscy chcemy super atmosfery, luzu i zaufania? Myślę, że tak.
Chciałabym abysmy zapomnieli o tym co było i zaczęli tworzyc wspólnie to miejsce. Miejsce dla nas. Dla tych którzy chcą walczyc ze słabościami, z "nadkilogramami" oraz tych, którzy chca dawac wsparcie innym i dzielic się swoimi emocjami.

Zapewne są wśród nas osoby, które ze starym forum się nie pożegnały i nie chcą tego robic. Uszanujmy to.
Wspólnie zapraszaliśmy ludzi którym ufamy. Czy one będą lojalne wobec nas i naszego gospodarza- tu ukłony w strone E-Day :D - to juz zależy tylko od nich.

Pamiętajcie, ze forum nie jest zamknięte.
Wiele osób może tu trafic. To co przeczytają będzie świadczyc o naszej kulturze, o naszej wiedzy na temat diety oraz o tym jakimi jestesmy ludźmi.


Jeszcze raz witam Was serdecznie.
Baaaardzo się cieszę, że możemy spotykac się w tak dużym gronie pełnym wartościowych osób.
Nasłodziłam? ;)

.
.
. :D
"Lepiej żeby mnie nienawidzili, takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."

***start: 95 kg ***cel: 65 kg ***IV faza od 18.11.2011***
Avatar użytkownika
Ally

BANITA SICZOWY
 
Posty: 13998
Dołączył(a): czerwca 15th, 2011, 10:42 pm

Powrót do Ważne ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości